Krznarovo Celje do visoke pobjede na startu kvalifikacija za LP

Petar Jenjić • srijeda, 10.07.2024.

Celje je pod vodstvom upisalo visoku pobjedu na gostovanju kod Flore. Momčad Damira Krznara slavila je rezultatom 0:5 i na uzvrat nosi ugodnu prednost...

Slovensko Celje, pod vodstvom Damira Krznara, upisalo je visoku pobjedu u prvoj utakmici prvog pretkola Lige prvaka. Na gostovanju kod Flore iz Estonije slavili su s vrlo uvjerljivih 0:5.

Igraj na kvalifikacije za LP na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već sedmoj minuti poveli su preko Aljoše Matka, a tri minute kasnije podebljao je prednost Damjan Vuklišević. Matko je u 21. minuti promašio penal, ali u finišu poluvremena na 0:3 povisio je Mark Zabukovnik.

U drugom poluvremenu pobjedu su potvrdili Rolando Aarons u 71. i Tamar Svetlin u 90. minuti. Ivan Brnić nije igrao za Celje, dok je Luka Bobičanec na terenu proveo 70 minuta.

Marko Tolić krenuo je u početnoj postavi Slovan Bratislave i igrao je do 61. minute u 4:2 pobjedi protiv makedonske Struge.

Dodajmo i to da je raniji dvoboj između kazahstanskog Ordabasija i moldavskog Petrocuba završio bez pogodaka. test