Gorica slavila protiv Lokomotive u prijateljskom dvoboju

HINA, Petar Jenjić • subota, 13.07.2024.

Nogometaši Gorice upisali su pobjedu od 3:0 protiv Lokomotive u prijateljskom dvoboju odigranom u Velikoj Gorici. Prva dva gola zabili su u prvom, a treću u drugom poluvremenu...

Gorica i Lokomotiva, hrvatski nogometni prvoligaši, odigrali su u Velikoj Gorici prijateljsku utakmicu, a domaća momčad pobijedila je s uvjerljivih 3:0.

Igraj na prijateljske utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon prvih 45 minuta Velikogoričani su imali prednost od dva pogotka, a strijelci su bili Vinko Skrbin u 15. minuti i Mario Matković, koji je pogodio suparničku mrežu u nadoknadi prvog poluvremena.

Konačan rezultat postavio je početkom drugog dijela, u 47. minuti, Caio Da Cruz. U prvom poluvremenu igrači Lokomotive su dva puta pogađali suparnički okvir vrata, dok u nastavku ogleda gosti nisu uspjeli realizirati ni jedanaesterac.

Brojni hrvatski prvoligaši tijekom subote će odigrati nove pripremne utakmice, a aktivni će biti i nogometaši Dinama i Rijeke, prošle sezone dvije najbolje momčadi HNL-a. Prvak Dinamo od 17.30 sati igra protiv Bešiktaša, dok trideset minuta ranije Rijeka igra protiv njemačkog drugoligaša Karlsruhea. test