Uljanik u pripremnom dvoboju uvjerljivo svladao juniore Istre 1961

Mihaela Bradovski • nedjelja, 21.07.2024.

Novi sudionik SuperSport Druge NL, Uljanik, u subotu je u prijateljskom susretu igrao protiv juniorske momčadi Istre 1961 i slavio je s visokih 4:1...

Uljanik se priprema za nastup u trećem rangu hrvatskog nogometa, u SuperSport Drugoj ligi, a u pripremnom dvoboju svladao je Istru 1961, konkretno njene juniore, s 4:1.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Glavninu posla odradili su Robert Perić Komšić, igrač koji ima i prvoligaško iskustvo, te Kristian Batelić, koji su postigli po dva pogotka.

Osim što je dva puta zabio, Perić Komšić je upisao i dvije asistencije za pogotke Batelića.

Jedini pogodak za Istru 1961 postigao je Deni Radovčić i to vodeći gol u 20. minuti.

Uljanik je ipak uspio doći do pobjede iako je bio u zaostatku sve do 65. minute susreta. test