Bayern uz pogodak Gabriela Vidovića slavio protiv Tirola

Branimir Korać • utorak, 13.08.2024.

Bayern je odradio još jednu prijateljsku utakmicu uoči početka sezone. U Unterhachingu je ugostio Tirol i slavio s 3:0...

Bliži se početak njemačkog prvenstva, a Bayern je odradio posljednju prijateljsku utakmicu uoči prve službene utakmice. Prvi službeni nastup u novoj sezoni imat će na početku DFB Pokala gdje ga čeka Ulm.

Igraj na utakmice Bundeslige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Danas je u Unterhachingu igrao protiv Tirola iz Innsbrucka i upisao je pobjedu 3:0, no dosta igrača koji će biti članovi prvih 11 nije nastupilo.

Poveo je Bayern već u trećoj minuti pogotkom Harryja Kanea i s tih 1:0 otišlo se na odmor.

U nastavku je vrlo brzo Palhinha pogodio za 2:0 da bi u 80. minuti Gabriel Vidović zabio za 3:0.

Vidović je kod Bavaraca odradio cijelu utakmicu dok su Kane i Kingsley Coman s njim naprijed odradili jedno poluvrijeme. test