Labrović debitirao u glatkoj pobjedi Augsburga u DFB Pokalu

HINA, Mihaela Bradovski • nedjelja, 18.08.2024.

Uoči prvog prvenstvenog kola u Njemačkoj se tradicionalno igraju utakmice DFB Pokala, danas je u akciji bio Augsburg koji je glatko slavio.

Nogometaši Augsburga prošli su prvi krug Njemačkog kupa pobijedivši u Berlinu regionalng ligaša Viktoriju s uvjerljivih 4:1.

Igraj na utakmice DFB Pokala na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaća momčad je povela golom Liua u 4. minuti, da bi favorizirani bundesligaš preokrenuo rezultat i došao do pobjede golovima Rexhbecaja (33), Essendea (53), Dorscha (87) i Tietza (90+2).

Prvi službeni nastup za Augsburg ubilježio je hrvatski reprezentativni vratar Nediljko Labrović koji je u Augsburg došao u ovogodišnjem ljetnom prijelaznom roku, a od 66. minute je igrao i povremeni hrvatski reprezentativac Kristijan Jakić koji je tijekom ljeta prešao iz frankfurtskog Eintrachta u Augsburg i potpisao dvogodišnji ugovor s klubom u koji je tijekom zime došao na posudbu do kraja prošle sezone.

Augsburg je postao 12. aktualni član Bundeslige koji je prošao prvo kolo ovogodišnjeg Njemačkog kupa, čime su članovi elitnog razreda klupskog nogometa u Njemačkoj zadržali stopostotnu uspješnost. test