BSK i Zrinski na dnu ljestvice, Sesvećani poklonili pogodak Cibaliji

Branimir Korać • četvrtak, 19.09.2024.

Odigrana su još četiri susreta šestog kola SuperSport Prve NL, a nakon ovog kola izdvojeni na dnu nalaze se Zrinski i BSK...

Dugopolje je upisalo prvu ovosezonsku pobjedu i to u gostima kod Zrinskog koji ima jako lošu sezonu. Zrinski je na predzadnjem mjestu sa samo tri osvojena boda.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Pobjedu Dugopolju donio je Duje Ljubić koji je bio strijelac oba pogotka u drugom poluvremenu. Inače, zbog zauzetosti Gradskog vrta, ovaj susret igran je u Belišću.

BSK je bio jako blizu prve ovosezonske pobjede, ugostio je Croatiju iz Zmijavaca i remizirao 2:2. Imao je dva gola prednosti, ali igrači Ivana Radeljića vratili su se u utakmicu.

Golovima Ilana Pejića i Ive Vukića BSK je vodio 2:0, ali Siaka Bamba i Andrej Golub, dvojac s klupe donio je bod Zmijavčanima.

Orijent je već u prvom poluvremenu riješio pitanje pobjednika protiv Dubrave. Ovaj susret bio je zanimljiv zbog još jednog momenta, Alen Šušnić je nedavno napustio klupu Dubrave i preuzeo Orijent.

Sve je bilo riješeno već u prvom dijelu kada su Sanin Muminović i Karlo Valjan bili strijelci za konačnih 2:0.

Sesvećani su ugostili Cibaliju i slavili s 2:1. Mogli su proći i bez primljenog gola, velikom pogreškom poklonili su taj pogodak.

Poveli su domaćini preko Tina Kulenovića, a u 36. minuti nakon povratne lopte, pogriješio je vratar Toni Šušković, Jazvić mu uzima loptu, a Jurica Bajić poravnava. Sesvete su ipak došle do tri boda golom Ivora Ljubanovićatest