Po jedan pogodak Karlovčanima i Grobničanu dovoljan za pobjedu

Branimir Korać • petak, 20.09.2024.

Odrađena su prva dva susreta petog kola SuperSport Druge NL. Momčadi nisu bile efikasnije pa je tako Karlovac slavio s 1:0 protiv Jadrana Luke Ploče dok je Grobničan istim rezultatom slavio kod Hrvatskog dragovoljca.

Hrvatski dragovoljac upisao je domaći poraz protiv Grobničana s 1:0. Grobničan je tako nakon tri startna poraza, povezao dvije pobjede, pobjegao s dna ljestvice i već je u gornjoj polovici.

Igraj na utakmice SuperSport Druge NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Pobjedu mu je donio Dino Dukađin koji je u 64. minuti bio strijelac jedinog pogotka na susretu. Inače, domaćin je završio s igračem manje nakon što je u sudačkoj nadoknadi drugi žuti karton zaradio kapetan Josip Šoljić.

Samo jedan pogodak viđen je i u Karlovcu gdje je istoimeni domaćin ugostio Jadran Luku Ploče. Pobjedu Karlovčanima donio je Zvonko Pamić koji je u 43. minuti bio precizan iz kaznenog udarca.

I ovdje je viđeno jedno isključenje, zbog dva žuta kartona, susret je u 75. minuti završen za gostujućeg Gorana Šujićatest