Nice 8:0 Saint-Étienne
Saint-Étienne

St. Etienne ponižen u gostima kod Nice, domaćin mu utrpao osam golova

Branimir Korać, HINA • petak, 20.09.2024.

St. Etienne je u večeri iz noćne more upisao vrlo visok i ružan 8:0 poraz od Nice. Domaćin je već u prvom poluvremenu riješio pitanje pobjednika nakon što je pobjegao na 6:0...

Nevjerojatan je bio početak petog kola francuske Ligue 1, nogometaši Nice su na domaćem terenu pobijedili St. Etienne čak 8:0.

Igraj na utakmice Ligue 1 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nica je time upisala drugu prvenstvenu pobjedu u sezoni, dok je povratnik u francusku elitu St. Etienne četvrti put poražen.

Sve je počelo autogolom Batubinsike već u četvrtoj minuti te su gosti do kraja prvog poluvremena primili još čak pet golova. U dosadašnja četiri kola St. Etienne je primio sedam pogodaka, a u strašnih po njega 90 minuta ovog petka primio je čak osam.

Jedini dvostruki strijelac na susretu bio je Moukoko.

U subotu igraju Lille - Strasbourg, Rennes - Lens i Reims - PSG, dok se u nedjelju sastaju Monaco - Le Havre, Brest - Toulouse, Angers - Nantes, Montpellier - Auxerre i Lyon - Marseille. test

Ligue 1, 5. kolo:
Nica - St. Etienne 8:0 (Batubinsika 4-ag, Ndombele 7, Cho 24, Moukoko 26, 39, Guessand 36, Diop 75, Rosario 86-11m)