Ljubičić dvostruki strijelac u pobjedi LASK-a, Mijićev pogodak dovoljan za bod Hartberga

Mihaela Bradovski • nedjelja, 22.09.2024.

Austrijanci ovog vikenda igraju susrete sedmog kola, a jučer su među strijelcima bili Marin Ljubičić i Patrik Mijić. Ljubičić je dva puta pogodio u pobjedi LASK-a, a Mijić jednom u remiju Hartberga...

Nogometaši LASK-a napokon su prekinuli dugačak niz poraza i stigli su do pobjede. Ugostili su u sedmom kolu Grazer te su ga svladali s 4:2.

Igraj na utakmice austrijske Bundeslige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Raspoložen je bio Marin Ljubičić koji je postigao dva pogotka i odnio titulu igrača utakmice.

LASK je poveo golom Valona Berishe u 14. minuti, a osam minuta kasnije Ljubičić iz kaznenog udarca podiže na 2:0.

Međutim gosti su se uspjeli vratiti, Romeo Vucic je smanjio, a Berisha autogolom izjednačio.

Ljubičić je vratio prednost na stranu LASK-a pogotkom u 64. minuti, a pitanje pobjednika otklonio je Adil Taoui u 95. minuti.

Ljubičić je igrao do 81. minute kada ga je zamijenio Rene Renner, Hrvoje Smolčić igrao je cijelu utakmicu kao i kod gostiju Petar Filipović.

Austria Klagenfurt ugostila je Hartberg i remizirala 2:2. Dva puta su gosti vodili, ali Ben Bobzien iz kaznenog udarca pogodio je za 2:2 u 96. minuti.

Patrik Mijić u 78. minuti, također iz kaznenog udarca, pogodio je za 2:1, no to nije bilo dovoljno za pobjedu.

Mijić je ušao u 69. minuti umjesto Maximiliana Fillafera.