Ipak crni scenarij: Prvi vratar Gorice mora na operaciju zbog teške ozljede

Branimir Korać • ponedjeljak, 23.09.2024.

Gorica je poražena na Poljudu od Hajduka s 4:1, a veliki udarac zaradila je početkom susreta. Zbog ozljede je igru morao napustiti vratar Božidar Radošević, a ispostavilo se da je riječ o teškoj ozljedi zbog koje je za njega sezona vjerojatno završena...

Božidar Radošević neće po dobrom pamtiti gostovanje na Poljudu. Već u desetoj minuti zaradio je tešku ozljedu zbog koje je morao napustiti teren.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gorica je povela već u prvim minutama susreta, Hajduk je pritisnuo i u jednoj akciji na rubu kaznenog prostora Radošević je ostao ležati i odmah pokazao sucu kako je riječ o ozljedi.

Kratko mu se ukazivala pomoć i pokazano je da neće moći nastaviti te je iznesen s travnjaka, a umjesto njega je na vrata stao Karlo Žiger.

Prve informacije su govorile kako je možda izbjegao onu najtežu ozljedu, ali današnje snimanje ipak je potvrdilo crni scenarij.

Utvrđeno je kako je došlo do puknuća prednjeg križnog ligamenta, Radošević mora na operaciju što je težak udarac za Goričane.

Od početka sezone preuzeo je ulogu prvog vratara, obranio je puno toga, a njegova obrana udarca iz blizine Ivana Santinija ujedno je izabrana i za najbolju obranu kolovoza u SuperSport HNL-u.

Ostaje za vidjeti tko će ga zamijeniti na vratima, Žiger je bio rezerva na Poljudu, a tu je i iskusno Ivan Banić koji u Split nije putovao. test

1Rijeka 715:1+1417
2Hajduk 712:5+717
3Dinamo 714:8+613
4Varaždin 75:2+312