Slovan uz pogodak i asistenciju Marka Tolića lako izbacio trećeligaša iz kupa

Branimir Korać, HINA • utorak, 24.09.2024.

Slovaci ovog tjedna na rasporedu imaju susrete drugog kola kupa, a Slovan iz Bratislave imao je vrlo lagan posao protiv trećeligaša Beluše koju je svladao sa 6:1.

Lakoćom su nogometaši Slovana iz Bratislave prošli treće kolo slovačkog Kupa, u gostima su sa 6:1 bili bolji od Beluše.

Igraj na utakmice Slovačkog kupa na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Slovački trećeligaš Beluša držao je 0:0 do 44. minute kada je Slovan poveo, a strijelac je bio hrvatski nogometaš Marko Tolić. Na startu drugog poluvremena nekadašnji 28-godišnji igrač Dinama je asistirao za drugi pogodak Slovana nakon čega su uslijedila još četiri u domaćoj mreži.

Aktualni slovački prvak je jedan od suparnika zagrebačkog Dinama u ovosezonskoj Ligi prvaka. Ta se utakmica igra u Bratislavi i na programu je 5. studenoga. Slovan je trenutačno i vodeća momčad slovačkog prvenstva. test