Fran Topić načeo mrežu Širokog Brijega, hat-trick Mlinarića, Pranjić ponudio ostavku

Branimir Korać • utorak, 24.09.2024.

U osmom kolu prvenstva BiH uvjerljive pobjede upisali su Zrinjski na svom travnjaku protiv Širokog Brijega te Velež u gostima kod GOŠK-a iz Gabele. Junak Veleža bio je Mihael Mlinarić koji je postigao hat-trick...

Zrinjski je u utakmici kola ugostio Široki Brijeg i nije imao nikakvih problema na putu do pobjede te se bodovno izjednačio sa Zekićevim Sarajevom na vrhu ljestvice.

Igraj na utakmice Premijer lige BiH na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zrinjski je do vodstva došao sredinom prvog poluvremena i to zahvaljujući Franu Topiću i tih 1:0 stajalo je na semaforu sve do 82. minute.

Tada mrežu Tomislava Tomića pogađa Nardin Mulahusejnović, a tri minute kasnije Hrvoje Barišić postavlja konačnih 3:0 i potvrđuje pobjedu domaćina.

GOŠK je u Gabeli ugostio Velež i upisao ružan 4:0 poraz pokazavši kako je onaj bod iz Širokog Brijega bio samo bljesak.

Bivši igrač Slaven Belupa Mihael Mlinarić bio je junak gostiju, postigao je hat-trick i odveo Velež do pobjede. Još jedan pogodak dodao je Milan Jevtović.

Nakon susreta Danijel Pranjić bio je vrlo razočaran igrom svojih igrača te je ponudio ostavku na mjesto trenera GOŠK-a. test