Kraj za Lecce i Torino, Rebić i Sosa igrali u porazima svojih momčadi

Branimir Korać • srijeda, 25.09.2024.

Uspješan dan za goste u šesnaestini finala Coppa Italije. Lecce i Torino upisali su neočekivane domaće poraze i ostali su bez osmine finala...

Razočaranje za Lecce u šesnaestini finala Coppa Italije. Ugostio je Sassuolo i upisao poraz 2:0. Bio je to izjednačen dvoboj, Sassuolo je pokazao kako ima kvalitetu i da će se s razlogom boriti za povratak u Serie A.

Igraj na utakmice Coppa Italije na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Poveo je već u 13. minuti pogotkom Tarika Muharemovića, mladog napadača BiH koji je na posudbi iz Juventusa. Dugo je na semaforu stajalo tih 1:0, a onda u 79. minuti gosti preko Luce D'Andree dolaze do 2:0 i potvrđuju prolaz.

Ante Rebić ušao je u igru na početku drugog poluvremena.

Cagliari je očekivano stigao do prolaza u osminu finala slaveći s 1:0 protiv Cremonesea. Cagliari je bio bolji protivnik i zaslužio je mjesto u osmini finala.

Pogodak za pobjedu postigao je Gianluca Lapadula nakon točno sat vremena igre.

Veliko razočaranje za Torino koji je ugostio Empoli i upisao poraz 2:1. Nikola Vlašić i dalje nije u konkurenciji za nastup dok je Borna Sosa igrao u drugom poluvremenu.

Empoli je poveo u 30. minuti pogotkom Emmanuela Ekonga, donedavnog člana Istre, ali Che Adams 15 minuta prije kraja pogađa za poravnanje. I kada se činilo da neće biti odluke u regularnom dijelu, u 90. minuti Nicolas Haas zabija za 2:1 i prolaz gostiju. test