Dion Drena Beljo dvostruki strijelac u pobjedi Rapida u kupu

HINA, Mihaela Bradovski • srijeda, 25.09.2024.

Nogometaši Rapida izborili su plasman u osminu finala austrijskog Kupa nakon što su na gostovanju pobijedili trećeligaša Donaufeld sa 3:1 uz dva gola hrvatskog napadača Diona Drena Belje.

Domaćin je poveo u 30. minuti golom Marcela Holzera i vodstvo su zadržali do 48. minute kada je Beljo zabio za 1:1. Samo dvije minute kasnije 22-godišnji hrvatski napadač je zabio i drugi gol.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Rapid je pobjedu osigurao u 54. minuti golom Mamadoua Sangarea za 3-1. Beljo je odigrao cijeli susret za goste.

Plasman u osminu finala osigurao je RB Salzburg nakon gostujućih 4:0 protiv trećeligaša Wiener Viktorije.

Golove su zabili Lucas Gourna-Douath (3), Edmund Baidoo (60), Petar Ratkov (60) i Kamir Konate (68).

Ranije su plasman u osminu finala izborili bečka Austrija, Sturm, GAK, Wolfsberger.... test