Studentski centar krenuo pobjedom protiv Rudanovog Spartaka

Branimir Korać • četvrtak, 26.09.2024.

U posljednjem susretu prvog kola ABA lige Studentski centar ugostio je Spartak iz Subotice i upisao je pobjedu 84:76 otvorivši tako sezonu na dobar način...

Novak u društvu regionalnih ligaša Spartak iz Subotice gostovao je u prvom kolu kod Studentskog centra i upisao je poraz 84:76.

Presudila je završnica susreta koju je domaćin odradio puno bolje, Spartak se vratio iz zaostatka i dvije minute prije kraja preko Devona Danielsa je izjednačio na 76:76 i tu stao.

Do kraja susreta Studentski centar napravio je seriju 8:0 i upisao pobjedu koju je očekivao.

U pobjedničkom sastavu Erick Neal ubacio je 18 poena uz pet asistencija, a Luka Bogavac dodao je 17 poena. Kod Spartaka Devon Daniels ubacio je 23 poena uz devet skokova dok je Marko Tejić dodao 11 poena. Matej Rudan za 14 minuta ubacio je sedam poena (3/3 za dva, 1/2 slobodna) uz tri skoka. test