Bjelovar povezao dva remija, Mladost iz Ždralova na vrhu

Branimir Korać • petak, 27.09.2024.

Odigrana su prva dva susreta šestog kola SuperSport Druge NL. Mladost iz Ždralova pobjedom protiv Radnika preuzela je vodeću poziciju...

Nakon četiri uzastopne pobjede na startu, Bjelovar je povezao dva remija. Drugi je stigao u Sigetu protiv Hrvatskog dragovoljca s kojim je odigrao 1:1.

Igraj na utakmice SuperSport Druge NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatski dragovoljac je odlično otvorio utakmicu i poveo je već u sedmoj minuti pogotkom Erica Chardeya te je na odmor odnio tu minimalnu prednost.

U drugom dijelu Bjelovar se uspio vratiti i poravnati u 51. minuti golom Filipa Dujmovića, ali do preokreta ipak nije uspio doći.

Mladost je u Ždralovima ugostila Radnik iz Križevaca i stigla je do pobjede 2:1 s kojom je preuzela vodstvo na ljestvici.

I ovdje je domaćin sjajno krenuo te je već nakon 20 minuta igre imao vodstvo 2:0. Prvo je pogodio Dmitro Lopa, a odmah nakon toga i Luka Pisačić za lijepu prednost.

Gosti su uspjeli do kraja susreta smanjiti i to u 83. minuti preko mladog Borne Lesjaka za konačnih 2:1. test