Dinamo upisao vrlo visok poraz u gostima kod Dijona i oprostio se od Europe

Branimir Korać • subota, 28.09.2024.

Košarkaši Dinama nisu uspjeli kreirati iznenađenje i pobjedom u Dijonu izboriti grupnu fazu Fibinog Europskog kupa. Nakon poraza u Zagrebu, u Francuskoj su još teže stradali i to s visokih 105:57...

Dijon je vrlo lako s dvije pobjede izborio grupnu fazu Fibinog Europskog kupa. Dinamo nije imao baš nikakvih šansi, rezultat uzvrata 105:57 sve govori.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U prvom susretu u Zagrebu još se vodila ravnopravna borba u kojoj je Dinamo pokleknuo tek u završnici, ali u Francuskoj bio je to apsolutno jednosmjeran dvoboj.

Već do poluvremena Dijon je vodio s plus 14, a onda je u nastavku potpuno potopio Zagrepčane i dobio drugo poluvrijeme s čak 55:21.

Dijon su do pobjede predvodili Gavin Ware s 21 poenom i šest skokova i Allan Dokossi s 14 poena i osam skokova.