Zrinski nastavlja tonuti, podjela bodova na Krimeji

Petar Jenjić • subota, 28.09.2024.

Odigrane su još dvije utakmice osmog kola SuperSport Prve NL. Dubrava Tim Kabel uzela je pobjedu na gostovanju kod Zrinski Osječkog 1664, dok su Orijent i Rudeš odigrali bez pobjednika...

Borbu za ostanak nastavlja Zrinski Osječko 1664 koji je danas na domaćem terenu upisao novi prvenstveni poraz, ovoga puta do pobjede je stigla Dubrava Tim Kabel.

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zagrebačka momčad slavila je s 0:1, a pogodak vrijedan pobjede postigao je Dominik Pavlek u 29. minuti. Nakon četiri uzastopna kola bez pobjede, Dubrava je tako stigla do novog troboda.

Na Krimeji je Orijent bio domaćin Rudešu, a dvoboj je završio bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Domaćin je vodio nakon prvog poluvremena, a strijelac je bio Andrija Bubnjar u 36. minuti. Bod gostima donio je Tomislav Srbljinović u 55. minuti.