Karlovac nastavlja nizati pobjede, Segesta slavila u golijadi

Petar Jenjić • subota, 28.09.2024.

Odigrano je pet od šest, za danas, predviđenih utakmica šestog kola SuperSport Druge NL, gdje smo vidjeli tri preokreta. Karlovac je slavio kod Uljanika, Segesta protiv Marsonije, a Kustošija protiv Grobničana...

Do druge pobjede sezone stigla je Kustošija koja je slavila u gostima kod Grobničana s 1:2 i tako mu nanijela poraz nakon dvije uzastopne pobjede.

Igraj na SuperSport HNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je vodio nakon prvog poluvremena pogotkom Dina Dukađina u 34. minuti. Nakon točno sat vremena igre rezultat je poravnao Marko Guja, dok je pobjedu gostima donio Mate Ilija Barišić u 93. minuti.

Pravu golijadu vidjeli smo u Sisku gdje je Segesta s 4:2 bila bolja od Marsonije. Tako je i peto uzastopno kolo ostala neporažena.

Za 1:0 zabio je Matej Čičković u desetoj minuti, a do kraja poluvremena gosti su preokrenuli golovima Mateja Radoša i Ivana Didovića.

U 57. minuti za 2:2 zabio je Tonći Kukoč-Petraello, prednost domaćinu vratio je Nicolas Da Silva Mesquita u 86., da bi u sudačkoj nadoknadi pobjedu potvrdio Čičković svojim novim pogotkom.

Glatku pobjedu upisalo je Dugo Selo koje je s 4:0 nad svom terenu bilo bolje od Solina. Po dva pogotka postiglo je u svakom poluvremenu, a dvostruki strijelci bili su Fran Petković i Bruno Međimorec.

Pobjedama se vratio Jadran Luka Ploče. Na domaćem terenu slavio je protiv zagrebačkog Trnja rezultatom 2:0, a po jedan pogodak postigao je u svakom poluvremenu. Zabijali su Karlo Antunović i Nikola Čepo.

Karlovac je napravio preokret na gostovanju kod Uljanika i slavio s 1:2. Tako je stigao do četvrte uzastopne prvenstvene pobjede.

Domaćin je vodio od 41. minute pogotkom Noela Žikovića, dok su preokret Karlovčanima donijeli Gabrijel Stepinac i Vlatko Martinović u 73. odnosno 89. minuti.