Ivan Perišić debitirao u gostujućoj pobjedi PSV-a

HINA, Petar Jenjić • subota, 28.09.2024.

Nogometaši PSV-a upisali su novu prvenstvenu pobjedu, ovoga puta na gostovanju kod Willema II. Debi za aktualnog prvaka Nizozemske upisao je Ivan Perišić...

Aktualni nizozemski prvak PSV u susretu sedmog kola nacionalnog prvenstva na gostovanju je pobijedio Willem II s 2:0, a za pobjednički sastav je debitirao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Igraj na Eredivisie na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Perišić je za lidera Eredivisie zaigrao od prve minute, a na terenu je proveo 65. minuta. Hrvatski krilni napadač je u 13. minuti bio blizu postizanja prvog gola, ali je njegov udarac prošao uz vratnicu.

Perišić je sredinom rujna za PSV potpisao ugovor do kraja sezone. Klubu iz Eindhovena je pobjedu donio dvostruki strijelac Ricardo Pepi.

Prvoga je zabio u 49. minuti na asistenciju Joeyja Veermana, a drugoga u 64. minuti na dodavanje Ricka Karsdorpa.

PSV sada vodi na ljestvici sa 21 bodom, pet više od AZ-a koji ima utakmicu manje, dok je Utrecht treći sa osam bodova manje, ali i dvije utakmice manje. test