Vlahovićevi golovi prelomili u pobjedi Juventusa, ozljeda Badelja

Petar Jenjić • subota, 28.09.2024.

Nogometaši Intera i Juventusa došli su do pobjeda u susretima šestog kola Serie A protiv Udinesea odnosno Genoe za koju je nastupio Milan Badelj, ali je morao izaći iz igre zbog ozljede...

Nakon tri remija bez golova nogometaši Juventusa došli su do prvenstvene pobjede. Na gostovanju kod Genoe slavio je rezultatom 0:3.

Igraj na Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon prvog poluvremena nije bilo pogodaka, a domaćin je ostao bez Milana Badelja koji je morao napustiti igru u 26. minuti, a umjesto njega ušao je Emil Bohinen.

Stara dama povela je u 48. minuti iz kaznenog udarca kojeg je sigurno izveo Dušan Vlahović. Penalu je prethodilo igranje rukom Konija De Wintera.

Briljantni Vlahović zabio je novi pogodak u 55. minuti, krasnim udarcem iskosa u suprotni kut, na proigravanje Teuna Koopmeinersa. Do kraja susreta gosti su zabili još jedan gol, strijelac je bio Francisco Conceicao.

Inter je stigao do nove pobjede, ovoga puta na gostovanju kod Udinesea kojeg je svladao s 2:3. Odmah u 45. sekundi za vodstvo je zabio Davide Frattesi, da bi rezultat u 35. poravnao Christian Kabasele.

U završnici prvog poluvremena vodstvo gostima vratio je Lautaro Martinez koji je odmah na otvaranju nastavka postigao još jedan pogodak. Domaćin je ublažio poraz pogotkom Lorenza Lucce, ali Inter je iskontrolirao završnicu susreta. test