Bologna 1:1 Atalanta
Atalanta

Bologna nije izdržala s igračem manje, Pašalić s Atalantom do boda

Petar Jenjić • subota, 28.09.2024.

U večernjem terminu odigran je dvoboj šestog kola Serie A između Bologne i Atalante. Dvoboj je završio 1:1, a nastupila su dva hrvatska nogometaša...

Četvrti prvenstveni remi ove sezone upisala je Bologna koja je večeras odigrala 1:1 kod kuće protiv Atalante, u susretu šestog kola talijanske Serie A. Obje momčadi sada su na sedam osvojenih bodova.

Igraj na Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, a odmah početkom nastavka Bologna je došla do vodstva, sa svojim prvim udarcem u okvir na susretu.

Santiago Castro izborio se za udarac i lijepo opalio s 20 metara, neobranjivo za Marca Carnesecchija. Igrala se prva minuta nastavka.

Šest minuta kasnije sudac je dao žuti karton Jhonu Lucumiju i dosudio kazneni udarac za Atalantu, no nakon pregleda snimke promijenio je odluku u slobodan udarac na rubu 16 metara i crveni karton za Bologninog Kolumbijca.

Iz tog slobodnog udarca Atalanta je bila blizu pogotka, gredu je iz blizine pogodio Raoul Bellanova. Gosti su uspjeli iskoristiti igrača više za dolazak do boda, a pogodak je stigao u 90. minuti.

Lazar Samardžić izborio se za udarac malo izvan kaznenog prostora i odlično pogodio za konačnih 1:1.

Mario Pašalić ušao je u igru za Atalantu u 79. minuti umjesto Mattea Ruggerija. Kod Bologne je Martin Erlić ušao u 68. minuti umjesto Michela Aebischera, dok Nikola Moro nije nastupio. test