Rangersi spasili bod protiv prvaka

Marin Vuković • nedjelja, 17.12.2006.

Celtic je bio na korak do osvajanja sva tri boda na Ibroxu, ali se Brahim Hemdani pogotkom u posljednjim trenucima utakmice potrudio da najveći škotski derbi završi neodlučenim rezultatom i podjelom bodova...

Nekadašnji hrvatski reprezentativac Dado Pršo dobio je priliku od prve minute i odigrao je cijelu utakmicu, a uz nekoliko odličnih prilika najbliže pogotku stigao je u 61. minuti, kada je pogodio vratnicu. Vodeći pogodak za Celtic postigao je Thomas Gravesen u 38. minuti, primivši ubačaj Nakamure i smjestivši loptu volejem u mrežu domaćina.

Obje su momčadi stvarale prilike i propuštale ih sve do 88. minute kada je Brahim Hemdani primio loptu na rubu kaznenog prostora i pogodio gornji lijevi kut Celticova gola za krajnjih 1:1.