Šibenik NCP - Primorje EB: Nova pobjeda domaćina

Ivana Jurica • četvrtak, 29.11.2007.

Niti riječko Primorje EB u Šibeniku nije moglo do bodova. Nakon prve utakmice osmine finala Kupa LEN i pobjede nad Spandauom 04 i Riječani su kući otišli sa minus četiri. Nova je to sigurna pobjeda momčadi koju vodi Ivica Tucak ...

Šibenik NCP - Primorje EB 14:10 (5:1, 3:4, 3:1, 3:4)

Bazen u Crnici, Gledatelja: 200

Šibenik NCP: Perčinić (9 obrana), Španja, Jelača 1, Letica, Petković 2, Zeljak 2, Rončević 2, Brkić 2, Vrbičić 1, Burić 1, Paškvalin 2, Samodol, Petričević, Čule 1, trener: Ivica Tucak

Primorje EB: Križanec (8 obrana), Blaž, Verač, Car, Krapić, An. Brala 1, Deželjin, Tiškivski, Al. Brala 4, Vrlić 2, Barać, Beltrame 2, Bratić, Krizman 1, trener: Zoran Roje

Igrač više: Šibenik NCP 5/11, Primorje EB 2/6

Peterci: -

Osobne pogreške: Šibenik NCP 6, Primorje EB 11

Tri osobne pogreške: Beltrame 23., Krizman 29.

Suci: Nenad Periš i Robert Tiozzo (oba Split)

Već u prvoj četvrtini raspoloženi domaćini stigli su do visokog vodstva koje su sačuvali do kraja utakmice. Imali su vodstvo od 5:0 i 6:1. Uslijedio je pad u njihovoj igri, pa su se gosti približili na samo minus jedan, a sve to u prve četiri minute druge četvrtine.

Tucak je reagirao pozivanjem time-outom, nakon kojeg su njegovi igrači ponovno zaigrali kao na početku, te su treću četvrtinu riješili u svoju korist. Došli su do prednosti od četiri gola koja su sigurno držali do samog kraja utakmice.

U novoj šibenskoj pobjedi petorica su postigla po dva pogotka (Petković, Zeljak, Rončević, Brkić i Paškvalin), a bez pogotka ostali su tek Španja, Letica i Samodol (uz naravno vratare). Goste je predvodio Alen Brala sa četiri gola.