Srna: "Mislio sam da će prokletstvo ostati"

Borna Rupnik • petak, 03.06.2011.

Jedan od uspješnih džokera Slavena Bilića bio je Ivan Klasnić, a svoj je dojam poslije utakmice koja je "pojela" puno hrvatskih živaca ponudio i kapetan Darijo Srna...

"Takav je nogomet. Treba igrati 90 minuta, na kraju smo dobili i to je najvažnije", izjavio je Ivan Klasnić poslije hrvatske pobjede nad Gruzijom u Splitu 2:1.

Gosti su izabranicima Slavena Bilića zadali mnogo problema i vodili su do 76. minute. Tada je uslijedio preokret, odnosno pogoci Marija Mandžukića i Nikole Kalinića.

"Mislim da dobila cijela ekipa, koliko god nam je bilo teško. Osvojili smo tri boda", ponovio je za HTV ono najbitnije napadač engleskog Boltona.

Hrvatski kapetan Darijo Srna često je centrirao i pucao iz prekida, do gola nije mogao, a napokon je rekao: "Ne znam što reći. Mislio sam poslije prvog dijela da će se prokletstvo Poljuda zadržati. Ali pričali smo na poluvremenu u svlačionici, znali smo da ne smijemo odustati od utakmice".

"Teško je bilo igrati protiv Gruzije, igrali su dobar bunker, a njihov je vratar bio danas na razini", zaključio je nogometaš ukrajinskog Šahtara.