Hrvatska nadvisila Mađarsku i u drugoj prijateljskoj utakmici

Niko Rukavina • četvrtak, 03.11.2016.

Hrvatska futsal reprezentacija upisala je drugu pobjedu u dva dana protiv reprezentacije Mađarske u Zalaegerszegu. Nakon 4:0 u prvoj utakmici, Mini Vatreni sinoć su slavili s 4:2.

Dvije dobre utakmice upisala je hrvatska futsal reprezentacija koja se priprema za početak kvalifikacija za Europsko prvenstvo koje će se 2018. održati u Sloveniji. S ukupnih 8:2 Mini Vatreni su u dvije utakmice bili bolji od reprezentacije Mađarske.

Nakon što je u prvoj utakmici zabio dva pogotka, Jakov Grcić poentirao je i u prvoj minuti druge utakmice protiv Mađarske u Zalaegerszegu. Mađari su izjednačili već u sljedećoj minuti i s rezultatom 1:1 otišlo se na odmor.

Hrvatska je u novo vodstvo stigla u nastavku utakmice preko Kristijana Postružina, a Franco Jelovčić postavio je na 3:1.

Konačno pitanje pobjednika riješio je Postružin svojim drugim pogotkom nekoliko minuta prije kraja, a Mađari su u samoj završnici zabili za konačnih 4:2 za Hrvatsku.