Ljubičić i Zovko u drugom kolu parova

Ivana Spahija • utorak, 13.02.2007.

Ivan Ljubičić i Lovro Zovko pobjedom nad Guezom i Sidorenkom plasirali su se u drugo kolo parova turnira u Marseilleu. Hrvatski dvojac je nakon tri seta i sata i 25 minuta igre došao do pobjede vrijedne drugog kola...

U prvom setu naši tenisači su bili bolji od Gueza i Sidorenka rezultatom 6:4, a u drugom setu su napravili break za 2:0 i odlično krenuli sa vodstvom od 4:1. Ipak, protivnici su ih stigli, došli su do 4:4, uzeli im servis za 5:4 i sa rezultatom 6:4 osvojili set. U posljednjem setu Ljubičić i Zovko su imali vodstvo od 5:2, no ni to im nije bilo dovoljno da privedu meč kraju. Guez i Sidorenko su došli do izjednačenja, a u teškom pripetavanju naši su bili uspješniji te su slavili rezultatom 12:10.

ATP Marseille, 1. kolo parovi: Ljubičić/Zovko - Guez/Sidorenko 6:4, 4:6, 12:10, Nieminen/Soederling - Pala/Skoch 6:7, 6:2, 10:2.